Ana Sayfa / Teknik Servis / Klima Servisi


Özel Beyaz Eşya ve Kombi Servisi ;

Tüm Marka Servislerimiz ! ( Teknik Servis Adresi ) Her Model ve Marka Beyaz Eşyalarınızın Tamiri bakımı, Kombi Bakımı, Klima Tamiri, Kurulumu ve Bakımı konusunda Haftanın 7 Günü kesintisiz Hizmet Vermektedir.

  • Klima Teknik Servis Hizmeti
  • Beyaz Eşya Teknik Servisi
  • Kombi Teknik Servisi
  • Çamaşır Makinası Bulaşık Makinası Servisi
Teknik Servis İste

Beyaz Eşya - Klima Tamir Servisi

İzmir çevresi merkezimizde sizlerin kullanmış olduğunuz klima, beyaz eşya ve kombi gibi arçelik markalı ürünlerin montajı, bakımı ve tamir hizmeti sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyet garantisi ile en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.
Kullanıcıların bir çoğu yaşadığı problemlerden kaynaklı büyük sorunlar ile karşılaşabilmektedir. Bu aksilikler sizleri mutsuz edebilir, ancak arçelik servisi olarak 7/24 olarak teknik servis olarak hizmet vermekteyiz ve İzmir’in neresinde olursanız olun en kısa sürede sizlere yardımcı olacağımızın garantisini verebiliriz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, genç ve hızlı kadromuz gelişmiş teknoloji bilgisine sahip ve kullanmış olduğunuz cihazlar hakkında bilgiye sahiptir. Sorununun neden kaynaklandığı tespit edilerek onarımı sağlanır. Hızlı bir teknik servis için ;

Çözüm Ortaklarımız