İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Özel Avrupa Göz Hastanesi, adres bilgileri

Aşağıdaki adres bilgilerimizden bizlere Beyaz Eşya Teknik Servis için ulaşabilir ve e-mail yolu ile Teknikservis talebinde, bulunabilirsiniz. Sorularınız ve servis çağırmak için Telefon numaralarımızdan 7/24 arayarak Servis Talebi edebilirsiniz.


Merkez Ofis


Beyaz Eşya - Klima Tamir Servisi

İzmir çevresi merkezimizde sizlerin kullanmış olduğunuz klima, beyaz eşya ve kombi gibi arçelik markalı ürünlerin montajı, bakımı ve tamir hizmeti sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyet garantisi ile en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.
Kullanıcıların bir çoğu yaşadığı problemlerden kaynaklı büyük sorunlar ile karşılaşabilmektedir. Bu aksilikler sizleri mutsuz edebilir, ancak arçelik servisi olarak 7/24 olarak teknik servis olarak hizmet vermekteyiz ve İzmir’in neresinde olursanız olun en kısa sürede sizlere yardımcı olacağımızın garantisini verebiliriz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, genç ve hızlı kadromuz gelişmiş teknoloji bilgisine sahip ve kullanmış olduğunuz cihazlar hakkında bilgiye sahiptir. Sorununun neden kaynaklandığı tespit edilerek onarımı sağlanır. Hızlı bir teknik servis için ;

Çözüm Ortaklarımız